Gminny Ośrodek Kultury w Lanckoronie

Znajdź nas na:

Wydarzenia

 

Konkurs na logo GOK rozstrzygnięty

2021-02-19

 

/ Anna Witalis-Zdrzenicka /
Znamy już laureatów konkursu na projekt graficzny logo Gminnego Ośrodka Kultury w Lanckoronie. Z 13 prac konkursowych Komisja Konkursowa wyłoniła 3 prace nagrodzone i przyznała wyróżnienie.
Komisja konkursowa w składzie: prof. Jerzy Kucia – przewodniczący oraz Ilona Bylica, Stanisław Chyczyński, Mirosław Dylski i Agnieszka Ples Miska, obradowała w GOK 14 lutego. Jurorzy w dyskusji podkreślali duży potencjał nadesłanych prac, zwracając uwagę, że część z nich można by - oczywiście za zgodą autorów - używać w promocji różnych dziedzin pracy GOK-u, podobnie jak prace wybrane do nagrody. Jednocześnie stwierdzili, że każdy projekt wymaga dopracowania pod okiem specjalisty, by mógł spełniać wymogi logo graficznego. Analizując projekty, członkowie Komisji skupili się na tych propozycjach, które najlepiej oddają charakter Gminnego Ośrodka Kultury, działającego na terenie gminy Lanckorona.
Po wnikliwej analizie każdej pracy, komisja wskazała trzy projekty do równorzędnej nagrody: projekt nr 4 – godło "Loligo", nr 9 – godło "AJ" i nr 10 – godło graficzne w kształcie kapelusza. Postanowiła też przyznać wyróżnienie pracy nr 13 – godło "MR" za ładunek emocjonalny i autentyczność artystyczną pracy. Następnie komisja wraz z dyrektor Małgorzatą Dziadkowiec otworzyła koperty z godłami nagrodzonych prac. Autorką projektu nr 4 jest Lilianna Klimowska-Pułka, nr 9 – Aneta Jakubowska, nr 10 – Piotr Latuszek, a wyróżnionej pracy nr 13 – Mikołaj Rozwadowski.
Zgodnie z regulaminem, nagrodzone prace zostały przedstawione zespołowi, który ostatecznie wybrał projekt, na podstawie którego powstanie logo GOK-u w Lanckoronie: Wójtowi Tadeuszowi Łopacie, Radnej Katarzynie Łukasiewicz i Dyrektor GOK Małgorzacie Dziadkowiec. Zespół wskazał na projekt nr 10 autorstwa Piotra Latuszka
Jak zapowiada zwycięzca, logo GOK-u poznamy w pierwszej dekadzie marca. Wtedy też odbędzie się uroczystość w GOK z wręczeniem nagród laureatom i prezentacją prac konkursowych.

Obrady Komisji konkursowej, fot. Anna Witalis-Zdrzenicka

     

Nasi przyjaciele

Restauracja Verona

veronalanckorona.pl

Towarzystwo Przyjaciół Lanckorony

tpl.lanckorona.pl

Te­atr Fi­gur Kraków

teatrfigur.pl

„OGNISKO TERRA ARTIS”

www.terraartis.eu

Zespół Szkół w Lanckoronie

zswlanckoronie.internetdsl.pl

Zespół Szkół w Izdebniku

sp-izdebnik@krakow.home.pl

Stowarzszenie Akolada Izdebnicka

www.facebook.com/akolada.izdebnicka

FALKOSHOW

www.falkoshow.pl

NBS

Hotel Modrzewiówka

http://www.modrzewiowka.eu/

Gminna Biblioteka Publiczna w Lanckoronie

https://www.facebook.com/malopolskiinstytutteatralny

Stowarzyszenie Twórców Filmu Animowanego

Agencja Artystyczna GAP

http://www.fundacja.e-gap.pl/

U Maciejowej

http://umaciejowej.pl/
Informujmy, że Administratorem Danych Osobowych jest Gminny Ośrodek Kultury w Lanckoronie z siedzibą przy ul. Krakowska 8, 34-143 Lanckorona, tel.33 876 35 67.
Kontakt do Inspektora Ochrony Danych 33 876 35 67.
Przesyłane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu prowadzenia korespondencji.
Każda osoba przesyłając wiadomość zawierającą jej dane osobowe drogą elektroniczną ma prawo dostępu do tych danych, żądania ich usunięcia, sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub sprzeciwu wobec ich przetwarzania w związku z jej szczególną sytuacją, a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

-->
Pozostałe aktualności
Warsztaty LATO W TEATRZE
2020-08-21
Kończymy dwutygodniową przygodę z teatrem, tańcem, śpiewem i zabawą. Zobaczcie co robiliśmy w ramach półkolonii lato w teatrze.
Półkolonia - "Lato w teatrze"
2020-08-10
Informujemy, że w dniach od 10.08-22.08 na terenie Ośrodka Kultury odbywać się będzie półkolonia artystyczna "Lato w teatrze"
URLOP URLOP URLOP
2020-07-24
W dniach 27.07 - 09.08 2020 r.  gminny Ośrodek Kultury w Lanckoronie będzie nieczynny z powodu urlopu pracowników.
Półkolonia LATO W TEATRZE
2020-06-30
Otwieramy nabór na półkolonię dla dzieci w wieku 7 - 14.
GOK nieczynny w dniu 12.06.2020
2020-06-12