Gminny Ośrodek Kultury w Lanckoronie

Znajdź nas na:

Wydarzenia

 

Telewizja w Lanckoronie

2021-04-15

 

/ Anna Witalis-Zdrzenicka /
W ciągu ostatniego tygodnia Lanckoronę odwiedzili realizatorzy dwóch programów telewizyjnych: "Zakochaj się w Polsce" TVP1 i "Odkrywaj regiony" TVP Kraków. Data emisji programu w TVP 1 nie jest jeszcze znana, w TV Kraków lanckoroński program planowany jest na czwartek 29 kwietnia o godz. 19.20.
"Zakochaj się w Polsce" to program Tomasza Bednarka, odwiedzjącego najciekawsze i najbardziej urokliwe zakątki naszego kraju. Emitowany jest na różnych kanałach TVP (premiery w TVP1, a ponadto TVP Rozrywka, TVP ABC, TVP Polonia, TVP ABC itd.). O dacie pierwszej emisji programu zrealizowanego w Lanckoronie powiadomimy na naszej stronie.
Program "Odkrywaj regiony" to wspólne przedsięwzięcie czterech ośrodków telewizji regionalnej: Rzeszów, Kraków, Lublin i Kielce. W każdym odcinku dziennikarze czterech stacji zapraszają sąsiadów z pobliskich regionów do odwiedzenia i poznania po jednej atrakcji turystycznej. Emitowany jest co drugi czwartek o godz. 19.20.
Realizatorów programów najbardziej interesowała u nas historia Lanckorony, nasze zabytki - muzeum, zamek, miejsca związane z konfederacją barską, lanckorońskie zabytkowe domy i niepowtarzalny klimat kulturalny naszego miasteczka.
Telewizje zakończyły swoje wizyty w Lanckoronie. Teraz zapraszamy do oglądania Lanckorony w telewizji. Najbliższa emisja planowana jest na czwartek 29 kwietnia o godz. 19.20.

Poniżej fotografie z planu programu "Odkryj regiony" w Muzeum (fot. Jadwiga Florek) 
i w domu Państwa Ciastków (fot. Małgorzata Dziadkowiec).

         

         

 Telewizję Rzeszów, Kraków, Lublin i Kielce. W każdym odcinku dziennikarze czterech stacji zapraszają sąsiadów z pobliskich regionów do odwiedzenia i poznania po jednej atrakcji turystycznej.  Telewizję Rzeszów, Kraków, Lublin i Kielce. W każdym odcinku dziennikarze czterech stacji zapraszają sąsiadów z pobliskich regionów do odwiedzenia i poznania po jednej atrakcji turystycznej. 
Nasi przyjaciele

Restauracja Verona

veronalanckorona.pl

Towarzystwo Przyjaciół Lanckorony

tpl.lanckorona.pl

Te­atr Fi­gur Kraków

teatrfigur.pl

„OGNISKO TERRA ARTIS”

www.terraartis.eu

Zespół Szkół w Lanckoronie

zswlanckoronie.internetdsl.pl

Zespół Szkół w Izdebniku

sp-izdebnik@krakow.home.pl

Stowarzszenie Akolada Izdebnicka

www.facebook.com/akolada.izdebnicka

FALKOSHOW

www.falkoshow.pl

NBS

Hotel Modrzewiówka

http://www.modrzewiowka.eu/

Gminna Biblioteka Publiczna w Lanckoronie

https://www.facebook.com/malopolskiinstytutteatralny

Stowarzyszenie Twórców Filmu Animowanego

Agencja Artystyczna GAP

http://www.fundacja.e-gap.pl/

U Maciejowej

http://umaciejowej.pl/
Informujmy, że Administratorem Danych Osobowych jest Gminny Ośrodek Kultury w Lanckoronie z siedzibą przy ul. Krakowska 8, 34-143 Lanckorona, tel.33 876 35 67.
Kontakt do Inspektora Ochrony Danych 33 876 35 67.
Przesyłane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu prowadzenia korespondencji.
Każda osoba przesyłając wiadomość zawierającą jej dane osobowe drogą elektroniczną ma prawo dostępu do tych danych, żądania ich usunięcia, sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub sprzeciwu wobec ich przetwarzania w związku z jej szczególną sytuacją, a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

-->
Pozostałe aktualności
Warsztaty LATO W TEATRZE
2020-08-21
Kończymy dwutygodniową przygodę z teatrem, tańcem, śpiewem i zabawą. Zobaczcie co robiliśmy w ramach półkolonii lato w teatrze.
Półkolonia - "Lato w teatrze"
2020-08-10
Informujemy, że w dniach od 10.08-22.08 na terenie Ośrodka Kultury odbywać się będzie półkolonia artystyczna "Lato w teatrze"
URLOP URLOP URLOP
2020-07-24
W dniach 27.07 - 09.08 2020 r.  gminny Ośrodek Kultury w Lanckoronie będzie nieczynny z powodu urlopu pracowników.
Półkolonia LATO W TEATRZE
2020-06-30
Otwieramy nabór na półkolonię dla dzieci w wieku 7 - 14.
GOK nieczynny w dniu 12.06.2020
2020-06-12