Gminny Ośrodek Kultury w Lanckoronie

Znajdź nas na:

Wydarzenia

 

Gratulacje i czeki od Zarządu Województwa Małopolskiego

2021-06-08

 

/ Anna Witalis-Zdrzenicka /
Przedstawiciele gminy, GOK-u, Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Lanckorońskiej i Intrady - Towarzystwa Przyjaciół Orkiestry Dętej w Lanckoronie w poniedziałek 7 czerwca otrzymali gratulacje i czeki na dofinansowanie swoich projektów od wicemarszałek Iwony Gibas podczas uroczystego spotkania w Dworze z Drogini w Nadwiślańskim Parku Etnograficznym w Wygiełzowie.
W imieniu Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Lanckorońskiej czek na dofinansowanie projektu "Twierdza Lanckorona w muzeum i pamiątkach mieszkańców" odbierał wiceprezes Mirosław Dylski, a w mieniu Intrady - czek na dofinansowanie projektu "Festiwal hejnalistów na zamku w Lanckoronie w 250. rocznicę bitew lanckorońskich" - odebrała Maria Wędzicha. Obydwa projekty realizowane są w ścisłej współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury.
Wicemarszałek Iwona Gibas gratulowała Lanckoronie aktywności obywatelskiej i tylu ciekawych, realizowanych u nas przedsięwzięć. Podkreślała bogactwo kulturowe Małopolski, jej unikatowych zabytków kultury materialnej i niematerialnej, które jest naszym wspólnym dziedzictwem i wyrażała radość z tego, ze tak wiele osób troszczy się przetrwanie tego dziedzictwa. W prywatnej rozmowie potwierdziła, że przybędzie do nas na Festiwal hejnalistów w najbliższą niedzielę 13 czerwca. 

fot. Po wręczeniu czeków w Wygiełzowie; stoją od lewej: Małgorzata Dziadkowiec - dyrektor GOK, Iwona Gibas - członek Zarządu Województwa Małopolskiego, Mirosław Dylski - wiceprezes Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Lanckorońskiej i Maria Wędzicha - przedstawicielka Intrady - Towarzystwa Przyjaciół Orkiestry Dętej w Lanckoronie. Fotografowała Ewa Kolarska (która podczas tej uroczystości odbierała czek na renowację kapliczki w imieniu Gminy Lanckorona)

   

Nasi przyjaciele

Restauracja Verona

veronalanckorona.pl

Towarzystwo Przyjaciół Lanckorony

tpl.lanckorona.pl

Te­atr Fi­gur Kraków

teatrfigur.pl

„OGNISKO TERRA ARTIS”

www.terraartis.eu

Zespół Szkół w Lanckoronie

zswlanckoronie.internetdsl.pl

Zespół Szkół w Izdebniku

sp-izdebnik@krakow.home.pl

Stowarzszenie Akolada Izdebnicka

www.facebook.com/akolada.izdebnicka

FALKOSHOW

www.falkoshow.pl

NBS

Hotel Modrzewiówka

http://www.modrzewiowka.eu/

Gminna Biblioteka Publiczna w Lanckoronie

https://www.facebook.com/malopolskiinstytutteatralny

Stowarzyszenie Twórców Filmu Animowanego

Agencja Artystyczna GAP

http://www.fundacja.e-gap.pl/

U Maciejowej

http://umaciejowej.pl/
Informujmy, że Administratorem Danych Osobowych jest Gminny Ośrodek Kultury w Lanckoronie z siedzibą przy ul. Krakowska 8, 34-143 Lanckorona, tel.33 876 35 67.
Kontakt do Inspektora Ochrony Danych 33 876 35 67.
Przesyłane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu prowadzenia korespondencji.
Każda osoba przesyłając wiadomość zawierającą jej dane osobowe drogą elektroniczną ma prawo dostępu do tych danych, żądania ich usunięcia, sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub sprzeciwu wobec ich przetwarzania w związku z jej szczególną sytuacją, a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

-->
Pozostałe aktualności
Warsztaty LATO W TEATRZE
2020-08-21
Kończymy dwutygodniową przygodę z teatrem, tańcem, śpiewem i zabawą. Zobaczcie co robiliśmy w ramach półkolonii lato w teatrze.
Półkolonia - "Lato w teatrze"
2020-08-10
Informujemy, że w dniach od 10.08-22.08 na terenie Ośrodka Kultury odbywać się będzie półkolonia artystyczna "Lato w teatrze"
URLOP URLOP URLOP
2020-07-24
W dniach 27.07 - 09.08 2020 r.  gminny Ośrodek Kultury w Lanckoronie będzie nieczynny z powodu urlopu pracowników.
Półkolonia LATO W TEATRZE
2020-06-30
Otwieramy nabór na półkolonię dla dzieci w wieku 7 - 14.
GOK nieczynny w dniu 12.06.2020
2020-06-12